hotline 0 539 339 80 65 7/24 Teknik Servis & Destek Hattı
 • Adres: Mahmutbey Mah. Menekşe Sok.
  No: 6A Bağcılar / İstanbul / Türkiye
 • Depo: Eski Habipler, Orkideler Cd. No:1, 34270
  Sultangazi / İstanbul / Türkiye
 • Telefon:(+90) - 539-339-80-65
 • Email:info@guvencemberleme.com
 • Çalışma Saatleri:08:30 - 20:00
  Pazartesi - Pazar (Teknik Servis ve Ürün tedarikleri durumunda 7 / 24)
Stok Var

Saç Toka - Bantlama Klipsleri

Çemberleme saç toka ve tokalar, polyester ve polipropilen de dahil olmak üzere, el çemberlemeyi sabitlemek için gerekli aksesuarlardır .

Saç toka çemberleri, endüstride ürünleri sabitlemek için kullanılan pratik ve etkili bir üründür. Bu çemberler genellikle plastik veya metal malzemeden yapılmıştır ve farklı boyutlarda bulunabilir. Saç toka çemberleri, ürünlerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için kullanılan birçok endüstriyel uygulamada yaygın olarak kullanılır.

Bu çemberlerin benzersiz özelliklerinden biri, esneklikleridir. Saç toka çemberleri, ürünlerin şekline uyum sağlamak için esneyebilir ve böylece ürünlerin sıkıca sabitlenmesini sağlar. Ayrıca, çemberlerin dayanıklı yapısı, ürünlerin taşınması sırasında hasar görmesini önler.

Saç toka çemberleri, hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilir. Ürünlerin etrafına sarılarak veya çaprazlama geçirilerek sabitlenebilirler. Bu çemberlerin kullanımı, ürünlerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarken aynı zamanda zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar.

Ayrıca, saç toka çemberleri çevre dostu bir seçenektir. Geri dönüştürülebilir malzemelerden yapıldıkları için çevreye zarar vermezler. Bu da çemberlerin sürdürülebilir bir ambalaj çözümü olduğunu gösterir.

Sonuç olarak, saç toka çemberleri endüstride ürünleri sabitlemek için kullanılan benzersiz ve etkili bir üründür. Esneklikleri, dayanıklılıkları, kolay kullanımları ve çevre dostu özellikleri sayesinde birçok endüstriyel uygulamada tercih edilmektedir.

 • 12mm Çemberleme Saç Toka
 • Ekonomi 12 mm x 25 mm yarı açık metal çemberleme tokaları
 • Çemberleme kapatıcı ile kullanılmak
 • 16mm Çemberleme Saç Toka
 • 16 mm x 32 mm yarı açık metal çemberleme saç tokaları
 • Çember kapatıcı polyester ve polipropilen de dahil olmak üzere çemberlemeyi sabitlemek

Yarı açık çemberleme metal tokalar , toka çemberleme boyunca yerleştirilmesine ve çemberleme saç toka veya kombine alet kullanılarak güvenli bir şekilde kapatılmasına olanak tanır

Elle uygulanan Palet Çemberleme, Paletleri, ürünleri, dergileri/gazeteleri ve paketleri birlikte paketlemek veya ayrı karton kutuları sabitlemek için idealdir.

Plastik Palet Çemberleme, mükemmel performans ve güvenilirlik sunar.

Plastik Palet Çemberleme, hafif, esnek olduğu ve çemberli ürünleri veya ambalajı paslandırmadığı veya lekelemediği için çoğu uygulama için mükemmel bir seçimdir

Kopma gerilimi olan plastik makaralarda sunulmaktadır

Paletleri sabitlemek için idealdir. Kolay taşıma için kutuları bağlar. Kolileri güvenli bir şekilde bağlar, böylece daha güvenli seyahat ederler. İçindekiler kutudan dışarı dökülmez ve kartonlar patlamaz. Kutuların kaldırılması da daha kolaydır.

Ambalaj ürünleri , iş ambalajınıza profesyonel ve güvenli bir görünüm kazandırmak için koli çemberleme, bantlama rulosu gerdiricileri ve el tipi çember makinası aletleri ile kaliteli metal bantlama tokaları dahil olmak üzere mağazamızda satın alabileceğiniz profesyonel ambalaj malzemeleri sağlamaktayız . Yüksek endüstri standartlarına göre üretilir. Ağır hizmet tipi kıvırma aleti, çoğu ticari çemberleme uygulamasında çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Farklı ürünler, farklı çemberleme çözümleri gerektirir! Güven çemberleme, her sektöre ve uygulamaya özel geniş bir çemberleme çözümleri yelpazesi sunar.

En kalite ile üretilen çemberleme ürünlerimiz, piyasada bulunan tüm çemberleme makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş ve optimize edilmiştir.

Şerit çember ve çember makinaları